O mnie

ADWOKAT LL.M. MICHAŁ PODGÓRSKI

695 501 001Adwokat LL.M. Michał Podgórski wykształcenie prawnicze zdobył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa uzupełnił wykształcenie poprzez studia specjalistyczne LL.M. in International Commercial Law.

Praktykę zawodową rozpoczął jako student m.in. poprzez aktywne działanie w Studenckiej Poradni Prawnej, realizację licznych praktyk, projektów oraz angażowanie się w akcje wolontaryjne. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Biurze Obsługi Szkód Powypadkowych, dzięki której poszerzył swoja wiedzę oraz zdobył cenne doświadczenie.

W 2012 roku złożył z pozytywnym wynikiem egzamin wstępny na aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W trakcie odbywania 3-letniej aplikacji adwokackiej zdobywał bardzo cenne doświadczenie zarówno w sądach, prokuraturze jak i pracy w kancelarii adwokackiej, występując przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz organami ścigania w całej Polsce. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej oraz złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu zawodowego, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Adw. LL.M. Michał Podgórski udziela pomocy prawnej również w języku angielskim (certyfikat TOLES - oceniający znajomość prawniczego języka angielskiego).

W 2013 roku Michał Podgórski po ukończeniu studiów uzupełniających o specjalizacji International Commercial Law zdobył tytuł LL.M.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress